Windykacja należności jeszcze prostsza

Strateo współpracuje z e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Spółka Akcyjna w ramach usługi monitoring prawny. Dzięki temu użytkownicy Strateo mają pełną informację o postępach w procesie windykacji. Możliwość przeglądania historii rozrachunku pozwala na stałe monitorowanie wykonanych czynności windykacyjnych.
W przypadku skierowania do e-Kancelarii Grupy Prawno-Finansowej S.A. większej ilości należności, Strateo udostępnia raport o zdarzeniach dla wszystkich windykowanych rozrachunków, który można otrzymywać również w wersji elektronicznej.

Usługa monitoring prawny realizowana za pośrednictwem Strateo opiera się na usprawnieniu wymiany informacji miedzy firmą a kancelarią prawniczą lub windykacyjną, która zajmuje się ściąganiem trudnych należności. Strateo usprawnia komunikację w obu kierunkach:

  • do kancelarii za pośrednictwem Strateo trafia informacja o problematycznych należnościach lub kontrahentach
  • kancelaria zwrotnie informuje o efektach swojej pracy za pomocą narzędzi Strateo

Strateo rozpoczęło ważną misję polegającą na poprawie kondycji finansowej swoich użytkowników. Będziemy te zadanie realizować na wielu płaszczyznach, również poprzez ułatwienie dostępu do skutecznych usług windykacyjnych realizowanych przez profesjonalne podmioty.