Referenci Strateo

Pozwolę sobie przedstawić sylwetki dwóch referentów Strateo. Spotkacie się z nimi Państwo zapewne wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy przybliżyć użytkownikom możliwości Strateo lub gdzie niezbędna będzie pomoc albo dodatkowe instrukcje. Stąd parę słów wyjaśnienia, skąd się wzięli i dlaczego.

Mamy więc mrówkojada o imieniu Rufus. Zajmuje się rozrachunkami Strateo. Z natury dociekliwy i skupiony na szczegółach, nic nie umyka jego uwadze. W gąszczu należności i zobowiązań wyłapuje każdy najmniejszy ruch, każdy drobiazg, który człowiekowi zdarza się przeoczyć. Jeśliby szukać analogii i porównać ciągle zmieniające się rozrachunki do ruchliwego mrowiska, to Rufus jest właśnie jak Strateo Rozrachunki. Z resztą, sami Państwo zapewne wiecie, czego można spodziewać się po aplikacjach Strateo.

Arnold jest flamingiem, o aparycji dość odmiennej. Zajmuje się Analizami Finansowymi, co wynika również z jego cech osobowych. Na swych długich nogach obserwuje wszystko z odpowiedniego dystansu, brodzi po na pozór spokojnej tafli jeziora, bacznie analizując co dzieje się pod powierzchnią. Jego atuty to cierpliwość, systematyczność i szeroka perspektywa. Jeżeli znów pokusić się o porównanie toni jeziora, nurtu i ławic ryb do przepływów pieniężnych, to któż jeśli nie Arnold ma lepszy ogląd sytuacji. Taki właśnie jest system Analiz Finansowych Strateo.

Mam nadzieję, że te referencje pozwolą obdarzyć ich zaufaniem.