Poznaj Piotra

Piotr kieruje biurem rachunkowym w Warszawie i prowadzi pełną księgowość dla wielu firm. Ma na głowie zarządzanie biurem, kontrolę pracy swoich księgowych, obsługę trudniejszych zleceń.

Piotr bardzo dba o jakość swoich usług i zadowolenie klientów, ale ma coraz mniej czasu żeby wszystko porządnie zweryfikować.

Piotrowi  bardzo zależy, aby jego klienci mieli pełną informację o finansach spółki, przygotowuje coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne raporty. Niestety wszystko trzeba przygotować „na wczoraj” i każdy raport jest bardzo ważny. Kiedy przychodzi okres rozliczeń podatkowych, to Piotr ma zwyczajnie dość – setki telefonów, pytania klientów o raporty, prośby pracowników o wsparcie. Piotr potrzebuje pomocy żeby to wszystko ogarnąć.

Na szczęście kolega polecił mu aplikację internetową  Strateo:  „Słuchaj, nie musisz niczego wdrażać, instalować u klientów, zmieniać swojego programu do księgowości. Do Strateo wysyłasz dane jednym kliknięciem i wszystkie raporty przygotowują się automatycznie. Twoi klienci będą mogli samodzielnie analizować swoje raporty finansowe i rozrachunki, kiedy tylko będą chcieli, bez potrzeby dzwonienia do biura rachunkowego. To jest naprawdę proste, stary”

Piotr spróbował.

Jego klienci są zadowoleni, bo mają pod ręką wszystko, czego potrzebują od księgowości. Strateo daje im nawet więcej, bo mogą samodzielnie przeprowadzać analizę finansów spółki, przygotowywać prognozy, rozliczać budżety. Mają wgląd w historię swoich rozrachunków, mogą z wyprzedzeniem wykrywać niebezpiecznych dłużników. Strateo dostarcza im wielu przydatnych narzędzi.

Pracownicy Piotra mają również łatwiejszą pracę, bo Strateo znacznie ułatwiło komunikację z klientami. Dodatkowo Strateo wspomaga ich samokontrolę i wykrywa potencjalne błędy i zagrożenia. Piotr jest znacznie bardziej spokojny o jakość księgowości w swoim biurze rachunkowym.

Piotr już wie, że Strateo to znacznie więcej niż aplikacja – to również poczucie bezpieczeństwa, satysfakcja z wysokiej jakości usług, więcej czasu i komfort bycia najlepszym w branży.