Kampania

Wszystko zaczyna się od księgowości to kampania promocyjna Strateo. Chcemy rozbudzić w użytkownikach programów finansowo-księgowych świadomość naszej marki. Kampania potrwa jeszcze przez jakiś czas i w jej ramach będzie można wygrać lub otrzymać kilka licencji Strateo. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego bloga.
Co do samej kampanii, to jest ona skierowana głównie do księgowych i biur rachunkowych. Prawdą jest, że nasza aplikacja u swego zarania była projektowana jako osobiste narzędzie dla księgowych, którzy byli jej pomysłodawcami. Ostatecznie jednak Strateo zaistniało jako w pełni niezależna aplikacja dostępna dla szerokiej grupy odbiorców.

W opisie kampanii reklamowej czytamy:

Kampania pod hasłem:„Wszystko zaczyna się od księgowości” miała na celu uświadomienie powagi i idei z jaką Strateo podchodzi do problemów księgowości. Geneza powstania aplikacji Strateo to nie cel wyłącznie komercyjny.
Strateo rozwija nowoczesną księgowość i rozwiązuje problemy księgowości narzędziami, których odbiorcy nie spodziewają się. Księgowi mimo tych potrzeb nie wiedzą jeszcze, że istnieją dostępne na rynku aplikacje. Pionierski charakter Strateo wymaga aby stworzyć w klientach świadomość, że rozumiemy ich potrzeby i naszym najważniejszym celem jest rozwój rachunkowości, że wierzymy w rachunkowość i darzymy ją miłością ludzi przepełnionych pasją swojego zawodu.